Atribuită
Cumpărare directă
Cablul Conectorii HDMI-tata Cablul HDMI 1.4 High Speed tată-tată de 20 metri permite conectarea dispozitivelor HDMI (receiver satelit, player Bluray, computer, consolă de jocuri etc) la un televizor LED, plasmă sau proiector cu intrare HDMI pentru transmisii HD, 3D și 4K cu rezoluții de până la 4096x2160. Cablul transmite atât semnalul audio cât şi cel video în format digital, fără pierderi de calitate. Caracteristici distinctive: Lungime: 20 m AWG: 24 (0.511 mm) Două filtre Standard HDMI: v1.4 Rezoluţie video maximă: 4096x2160 Suportă transmisie FullHD, 3D și 4K Funcţie "Deep Color (48-bit)" - culori vii şi naturale Posibilitatea de transmisie video 3D Canal audio de retur Canal de date (Ethernet)
- Număr anunț
- DA26763335
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,88 RON
- Valoare atribuită
- 165,88 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.