Atribuită Cumpărare directă

imprimanta epson l7180 - 1 buc si tableta gradica wacom - 20 buc

Număr anunț
DA26774384
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.394,96 RON
Valoare atribuită
7.394,96 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.394,96 RON

din 7.394,96 RON estimat