Atribuită Cumpărare directă

1.Exicator sticla, cu capac bombat + silicagel 1 kg : pret unitar = 378 lei fara tva / 1 bucata 2.Silica gel pentru exicator : pret unitar = 62 lei fara tva / 1 bucata 3.Sticla de cantarire forma joasa : pret unitar = 10.71 lei fara tva / 4 bucati 4.Sticla de cantarire forma inalta : pret unitar = 9.00 lei fara tva / 4 bucati 5.Cana pentru masurare 500 ml : pret unitar = 12.31 lei fara tva / 1 bucata 6.Cana pentru masurare 1000 ml : pret unitar = 13.73 lei fara tva / 2 bucati

Număr anunț
DA26798161
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558,61 RON
Valoare atribuită
558,61 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558,61 RON

din 558,61 RON estimat