Atribuită Cumpărare directă

Montat gresie 20mp, montat blat banci 40ml, vopsit banci 25 mp, montat jgheaburi 20ml. Pretul inlude si manopera

Număr anunț
DA26783957
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
MILOS ADRIAN GHEORGHE (CUI 29206450)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat