Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE INTRETINERE- SIFON PT 2 CUVE MARE 1035 2 BUC STINGATOR P1 CU MANOMETRU 5 BUC TRIUNGHI REFLECTORIZANT 6 BUC HUSA VOLAN PREMIUM CARMAX 37-43CM GRI 1 BUC ODORIZANT AUTO PACHET PROMO 2+1 NEW CAR 14 BUC OSRAM BEC FAR H4 STANDARD 60/55 12 BUC BEC HALOGEN H7 12V 55W UNITEC 15 BUC BATERIE SMART BUCATARIE ZS54805-323 5 BUC BATERIE RENA LAVOAR ZS54803-366 5 BUC RACORD WC FLEXIBIL 250-530MM 1221 10 BUC NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/865 20 BUC NEON MASTER TL-D SUPER80 36W/865 5 BUC - BROASCA INGR.PVC 20-NSL-1685-35-1101 15 BUC CIL ANTI RUPERE YALE 1550 30X40 NATUR 10 BUC CIL ANTI RUPERE YALE 1550 30X40 NICHELAT 5 BUC SET MANER EXT.SAFIR 35X85 ALB CU ARC 15 BUC LICHID SPALARE PARBRIZ -20C PROX PMTA 5L 42 BUC
- Număr anunț
- DA26792587
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.916,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.916,43 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.