Atribuită Cumpărare directă

Tabla interactiva 85" EVOBOARD IB-85, 4:3, tehnologie optica cu 2 camere, 2 puncte de atingere

Număr anunț
DA26771832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BRASOV (CUI 29341308)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30195200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
38.000 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.000 RON

din 38.000 RON estimat