Atribuită
Cumpărare directă
Pipete serologice PS sterile ,impachetate individual,10 ml, tip 1, 200 buc/cutie/Pipete serologice,sterile ,impachetate individual ,5 ml,200 buc/pk/varfuri ratiolab premium tips 100 - 1000 µl, non-sterilized, Pack of 1000/Varfuri albe mici 0,1-10 ul Gylson,1000 buc/punga/Tuburi 1.5ml, eppendorf,1000buc/punga/Tuburi Eppendorf microcentrifuga 2 ml , ratiolab , 1000 buc/pk/Tub PCR 0.2 ml cu capac bombat sau plat LLG,1000/pk,/Tuburi 50ml sterile -TUB FALCON , sterile, 50ml, 500 buc/set/Tuburi Falcon 15 ml sterile, din plastic cu fund conic, gradate, cu capac filetat set-750BUC/pk./Placi culturi cu 6 godeuri TPP- Tissue culture test plate 6 wells ,126 buc/pk/Placi de cultura sterile cu 24 godeuri TPP- Tissue culture test plate 24 wells ,126 buc/pk/
- Număr anunț
- DA26790028
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 38437100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.203,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.203,50 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.