Atribuită Cumpărare directă

CANON LBP 2900 12A 6x28.5 ron HP 1212NF multifunctional (35A, 36A, 85A) 4x28.5 ron LEXMARK MX 310 multifunctional original 2x425 ron SAMSUNG PROXPRESS M3870FD original 4x576 ron SAMSUNG XPRESS M2070 1x75 ron LEXMARK E 350d 2x54 ron HP PRO M28A MFP 2x68 ron OKI MB 472 dnw 7K 2117 ron XEROX WORKCENTRE 5222 2x145 ron CANON IMAGE RUNNER C1325iF original COLOR 1x1260 ron CANON IR 1435 original 1x296 ron

Număr anunț
DA26765236
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA (CUI 4394870)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.838 RON
Valoare atribuită
5.838 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.838 RON

din 5.838 RON estimat