Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale conform oferta 33697: 1) Vata medicinala 200 g buc 20 x5.90 lei/buc=118.00 lei; 2) Ace seringa recoltare 20G, 1 1/2' (0,90x38mm-galben), 100buc/cut Cut 5x13.50 lei/cut=67.50 lei; 3) Ace seringa recoltare 18G (1,20x40mm-roz), 100buc/cut Cut 5x13.50 lei/cut=67.50 lei; 4) Manusi de examinare confectionate din nitril, nepudrate. Marime M. 100 buc/cut Cut 10x75.00 lei/cut=750.00 lei; 5) Seringa 5 ml cu ac, sterila, unica folosinta Buc 100x0.22 lei/buc=22.00 lei; 6) Seringa 10 ml cu ac, sterila, unica folosinta Buc 100x0.32 lei/buc=32.00 lei; 7) Electrozi ekg, 50 buc/set Set 3x22.57 lei/set=67.71 lei; 8) D 102020 LAMELE - din sticlă ultratransparentă; prespalata, grosimea 0.15 mm. Se livreaza în cutii de plastic, dimensiuni 20x20 mm, 200 buc/cut , Producator Deltalab Spania Cut 10x10.82 lei/buc=108.20 lei; 9) D 100004 LAME - din sticlă ultratransparentă, degresată, grosimea 1,05 m, muchii taiate 45 o şi capăt matizat pe ambele părţi 76*26 mm, 50 buc/cut, Producator Deltalab Spania Cut 20x10.30 lei/cut=206.00 lei; 10) CODEFREE SD Teste glicemie x 50 buc Cut 3x73.38 lei/cut=220.14 lei. Total=1659.05 lei fără TVA.

Număr anunț
DA26798190
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659,05 RON
Valoare atribuită
1.659,05 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659,05 RON

din 1.659,05 RON estimat