Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE CF OF 2405/06.11.2020.Tuburi centrifuga gradate cu gradatii PP 50 ml CTSP-050-050 Pach. 30 Tuburi centrifuga gradate cu gradatii PP 15 ml CTSP-015-100 Pach. 25 Punga sigilare 300x400 mm BZIP-300-100 Pach. 3 Punga sigilare 200x300 mm, BZIP-200-100 Pach. 10 Punga sigilare 120x160 mm BZIP-120-100 Pach. 25 Punga sigilare 70x100 mm BZIP-070-100 Pach. 35 Sticla recoltare apa 500 ml Sticla de laborator cu forma patrata, fără tiosulfat de sodiu WSBE-500-IS Buc. 180
- Număr anunț
- DA26793668
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.170,37 RON
- Valoare atribuită
- 4.170,37 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.