Atribuită Cumpărare directă

LISTĂ DE LUCRĂRI 1. Deplasat echipa pentru verificari si revizie tehnica sub incidenta ISCIR. 2. Verificat uzura cablu sarcina. 3. Verificat instalatie hidraulica(calare, rotire, telescopare, sarcina). 4. Verificat sisteme de franare mecanisme (rotire, sarcina). 5. Verificat instalaţie electrică(comanda, iluminat, semnalizare). 6. Verificat si reglat sisteme de siguranta (limitator de moment, traductor lungime brat, limitatori cursa). 7. Probe in gol si in sarcina. 8. Intocmit documentatie in vederea prezentarii utilajului la inspectia oficiala ISCIR. 9. Prezentat utilaj la inspectia oficiala ISCIR

Număr anunț
DA26778321
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
EOLA MARK SRL (CUI 30511414)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.515,32 RON
Valoare atribuită
1.515,32 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.515,32 RON

din 1.515,32 RON estimat