Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie a 4 abonamente de servicii premium cu banda garantata prin fibra optica cu urmatoarele viteze (garantat + acces metropolitan): 100/200 Mbps/1 locatie cu 50/100 Mbps/3 locatii la un total lunar de 260 euro, perioada contractuala: 24 luni (1 EURO = 4.8674 Lei/Cursul valutar BNR comunicat în 9 noiembrie 2020).
- Număr anunț
- DA26792770
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.372,48 RON
- Valoare atribuită
- 30.372,48 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.