Atribuită Cumpărare directă

R800/16.01.2024 - 00 5419 9-PACHET HUSE PROTECTIE SCAUN + FOLIE VOLAN

Număr anunț
DA34858210
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
30194900-4 · Huse de protectie pentru planuri de lucru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.476 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
17.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.476 RON