Atribuită Cumpărare directă

Instructiuni de utilizare hidrant -8 Teava refulare tip TURAP C52 D13, SUPRON 3, certificata CE , EN 671-2 -8 Rola furtun tip C cu racorduri legate si manson 20 ml -6 Registru control- 1

Număr anunț
DA26788340
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.622,80 RON
Valoare atribuită
2.622,80 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.622,80 RON

din 2.622,80 RON estimat