Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate -------------------------- -- -------- MP AGRAFE 28MM ZINCATE/10 CU 4 TIP REGISTRU A4/200F/DICT BU 1 AGR BANDA AD TRANSP 48MMX BU 2 RTC ETICH ALBE 22X12MM/15 BU 1 NUSA CREION CORECTOR VF.M BU 4 RTC FLUID CORECTOR/20 ML BU 2 EDD TEXTMARKER VF TESIT/4 SE 1 BIC CR MEC MATIC CLASSIC BU 1 SCH MINA CR MEC 0,7MM/2 B SE 1 BIC PIX ROUND STIC ALBS,6 CU 1 FAB LINER ASORTAT 0,4/4BU SE 1 PGN CAIET A5/80F/M BASIC BU 1 TXD CD-R/52X SHRINK X50 BU 1 EPSON CARTUS T6642 CYAN BU 1 EPSON CARTUS T6643 MAGENT BU 1 EPSON CARTUS T6644 YELLOW BU 1
- Număr anunț
- DA26763803
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE BACAU (CUI 4278698)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,66 RON
- Valoare atribuită
- 275,66 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.