Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare servicii de revizie anuala pentru autovehiculele cu nr. de inregistrare: A- 57901 conform comenzilor de lucru inregistrate cu nr 658200, A-3600 conform comenzilor de lucru inregistrate cu nr 658197 si A-57900 conform comenzilor de lucru inregistrate cu nr. 658195. Pe timpul furnizării serviciilor op. economic este raspunzător de orice pagubă produsă echipamentului din vina sa.
- Număr anunț
- DA26783650
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50111000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.628,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.628,57 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.