Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate -------------------------- -- -------- BREF BLUE AKTIV CHLORINE BU 2 JASOL SOLNET DET.SUPRAFET BI 1 S-B LAVETA COLOR 5BUC. PG 1 VILEDA LAVETA UMEDA 6BUC BU 1 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L RE 1 MATCH.CHIBRIT.MENAJ CU 1 FINO SAC GUNOI EASY 35L30 PG 4 OTI SACI MEN.60L/20BUC PG 2 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL BU 3 NEVE PROSOP 200M BU 2 ROM.P.RL.PROF.2STR 200M CU 4 DOMESTOS ATLANTIC 2L PG 1 NUFAR DEZINF.UNIVERSAL 5L BU 1 SANYTOL DEZINF.SPR.BUC 50 BU 1 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL SE 1

Număr anunț
DA26763789
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE BACAU (CUI 4278698)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,58 RON
Valoare atribuită
467,58 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
07.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,58 RON

din 467,58 RON estimat