Atribuită Cumpărare directă

Conform descriere ofertant

Număr anunț
DA26799942
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE- DEZVOLOTARE PENTRU POMICULTURA IASI (CUI 3423277)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,44 RON
Valoare atribuită
695,44 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,44 RON

din 695,44 RON estimat