Atribuită Cumpărare directă

Tastatura KB U 103 Gembird, 104 taste, USB, tehnologie cu fir, culoare negru , 2 buc x 20.00lei/buc. Achizitia se realizeaza conform referat nr.35825/06.11.2020 si oferta nr.36365/11.11.2020

Număr anunț
DA26796833
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30237460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat