Atribuită
Cumpărare directă
1 Saci rafie 60/110 cm BUC 2000 1.16 2 Saci rafie 55/100 cm BUC 500 0.93 3 Capsator 24/6 Trendy 35, 25 coli BUC 5 8.75 4 Capse 24/6 BUC 50 0.92 5 Foarfece 16 mm 80181 BUC 5 4.75 6 Cutter mare BUC 5 0.64 7 Marker permanent negru Pelikan 407 BUC 24 1.89 8 Marker permanent verde Pelikan 407 BUC 24 1.89 9 Marker permanent albastru Pelikan 407 BUC 12 1.89 10 Marker permanent rosu Pelikan 407 BUC 12 1.89 11 Textmarker BUC 20 1.16 12 Banda adeziva transparenta TESA 48 mm x 66 m BUC 20 3.60 13 Sfoara 100 gr BUC 60 1.94
- Număr anunț
- DA26780529
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.249,38 RON
- Valoare atribuită
- 3.249,38 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.