Atribuită Cumpărare directă

Tbleta Grafica Display color XP-Pen Artist 12 1920 X 1080HD IPS x 3buc

Număr anunț
DA26766631
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "GEORGE BARITIU"- BAIA MARE (CUI 3825860)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
31711000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.451,26 RON
Valoare atribuită
3.451,26 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.451,26 RON

din 3.451,26 RON estimat