Atribuită
Cumpărare directă
MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- CEAPA ROSIE GR. KG C.I VR KG 0,362 1 ROSII CHERRY IT KG. CI VR KG 0,524 1 LY.MAS.KALAMON IN UL.200G BU 1 1 VEL PIT.FR.TOAST.INT600G BU 1 1 VEL.P.FR.TOAST.GRAH600G BU 1 1 GASTR.MACROU AF.180G BU 3 1 SALATA DE ICRE CRAP 500G BU 1 1 B.FANTA ORANGE . 2,5PET ST 1 1 B.COCA COLA 2,5PET ST 1 1 CARNACIORI SOMON AFUMATI KG 0,250 1 CARNACIORI SOMON AFUMATI KG 0,250 1 FILE BUTTERFISH AFUMAT VR KG 0,794 1 FILE DE SOMON AFUMAT VRAC KG 0,572 1
- Număr anunț
- DA26798068
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,51 RON
- Valoare atribuită
- 232,51 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.