Atribuită
Cumpărare directă
ROB.SP CAUCIUCAT CORP PLAT DN 100 57 Buc 6 762.64 ROB.SP CORP PLAT DN 80 BF 2813 Buc 2 650.14 ROB.SP CAUCIUCAT CORP PLAT DN 50 56 Buc 2 529.96 SURUB CH M16X100 Buc 100 2.94 134D12516 SAIBA PLATA M16 Buc 100 0.2 135D93416 PIULITA M16 Buc 100 0.41 GARNITURA FLANSA DN 50 Buc 8 2.81 GARNITURA FLANSA DN 80 Buc 12 5.37 GARNITURA FLANSA DN 100 Buc 16 5.83
- Număr anunț
- DA26800637
- Autoritate contractantă
- LICEUL AGRICOL ”DR. C. ANGELESCU” BUZAU (CUI 4233807)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.471,24 RON
- Valoare atribuită
- 7.471,24 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.