Atribuită Cumpărare directă

Lista zilnica de alim. 500x0,18, Referat med. 500x0,18lei, Foaie de Evol si Trat. 3000x0,25lei, Prescriptii Med. 100x0,25lei, Reg. ptr. probe de Sterilitate 2x38lei, Reg. de mici interv. Chirurg. 2x38, Reg. Bacter 10x27lei, Foaie zilnica de misc. a bolnavilor 3000x0,1lei, Chest. COVID 8000x0,18lei, Referat med I 200x0,25lei, Referat med. II 200x0,25lei, Fisa prescr. terap.1000x0,25lei, Anunt ptr pacienti 500x0,1lei, DSP Anexa 500x0,25lei, Covid Registru 250x0,25lei, Anexa I UPU 1000x0,9lei.

Număr anunț
DA26776751
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
H-PRINT SRL (CUI 5097142)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.604,50 RON
Valoare atribuită
4.604,50 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.604,50 RON

din 4.604,50 RON estimat