Atribuită Cumpărare directă

200buc Maxil Sept Ultrarapid 1L Dezinfectant pentru dispozitive medicale Maxil Sept Ultrarapid Dezinfectant pentru dispozitive medicale si orice tip de suprafete noiembrie

Număr anunț
DA26778927
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.518 RON
Valoare atribuită
5.518 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.518 RON

din 5.518 RON estimat