Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de examinare nepudrate, nesterile, din nitril dimensiuni albastre, strat intern de polimer, clasificate in clasa I, categoria II,. Directiva 93/42/CEE . 100buc/cutie. MARIMEA L -90 CUTII MARIMEA S - 100 CUTII. LIVRARE: STR. MOTILOR NR. 68, CLUJ-NAPOCA, JUD CLUJ - MAGAZIA DE MATERIALE . PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA26797755
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.450 RON
- Valoare atribuită
- 10.450 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.