Atribuită
Cumpărare directă
Servicii telefonie mobila: 43 abonamente voce mobila; 1 pachet 5000 minute nationale; 6 abonamente voce fixa; 5 abonamente date mobile; 5 abonamente date fixe Virtual Private Network; 2 abonamente Vodafone Office Complete; Office 365; 1 abonament Camera Scanare Temperatura, pentru o perioada contractuala de 24 de luni
- Număr anunț
- DA26783779
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.306,86 RON
- Valoare atribuită
- 122.306,86 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.