Atribuită Cumpărare directă

1- Photooxidation UV Lamp A10 TOC Monitor Replacement photooxidation UV lamp for A10 TOC Monitor, either stand-alone or in Milli-Q systems (> 2007) 2- SynergyPak 1 Purification Cartridge

Număr anunț
DA26785788
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
Furnizor / câștigător
CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.991 RON
Valoare atribuită
4.991 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.991 RON

din 4.991 RON estimat