Atribuită Cumpărare directă

Racord caleffi alama pt robineti la teava PEX si multistrat 1/2'xD14-16mm buc 14 Racord flexibil 3/8 FI-FI 40cm buc 1 Racord PP flexibil WC L220-550mm buc 2 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.160mm L.3000mm buc 16 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.160mm L.2000mm buc 7 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.160mm L.1000mm buc 8 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.160mm L.500mm buc 8 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.110mm L.2000mm buc 18 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.110mm L.1000mm buc 6 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.125mm L.1000mm buc 6 Tub PP canalizare Int, cu mufa/garnitura D.125mm L.2000mm buc 25

Număr anunț
DA26763868
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.726,68 RON
Valoare atribuită
5.726,68 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.726,68 RON

din 5.726,68 RON estimat