Atribuită
Cumpărare directă
Masina de gatit cu opt focuri si 2 cuptore constructie inox alimentare gaz natural sau GPL cuptor cu aprindere independenta. Fiecare arzator functioneaza independent. Dimensiuni mm: 2000x1000x850 Dimensiune foc mm :40*40 Putere W: 8*6000+2*6000 Alimentare: Gaz natural sau GPL
- Număr anunț
- DA26770857
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 42214100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806,73 RON
- Valoare atribuită
- 16.806,73 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.