Atribuită Cumpărare directă

Clor clasic 2L Ingrediente : sub 5% agenti de inalbire pe baza de clor PENTRU SPALAREA GRESIEI, FAIANTEI SI A INSTALATIILOR SANITARE: spalati suprafetele cu o solutie de 500 ml clor si 5L de apa.Lasati 10 minute dupa care clatiti bine cu apa.

Număr anunț
DA26794926
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,48 RON
Valoare atribuită
186,48 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,48 RON

din 186,48 RON estimat