Atribuită Cumpărare directă

Circuit anestezie/respiratie/ventilatie complet, alcatuit din: -tubulatura flexibila inspir/expirt cu lungimea de 1.6 m, piesa in Y si conexiune 22 mm F -brat suplimentar (de prelungire) de 0.8m F/F -balon (sac) rezervor de 2l -conector suplimentar de tip M/M Producator: Flexicare - Marea Britanie.

Număr anunț
DA26879728
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat