Atribuită Cumpărare directă

Registru evidenta CCM-1buc, registru ordine deplasare- 1buc, registru corespondenta- 2 buc, registru evidenta salariati -1buc, registru eliberare parole zilieri- 1buc, borderou posta speciala -1 buc.Registre personalizate 200file cu coperti PVC.

Număr anunț
DA26873276
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA OLT (CUI 12363468)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317,64 RON
Valoare atribuită
317,64 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317,64 RON

din 317,64 RON estimat