Atribuită Cumpărare directă

T.E. PARTER FARMACIE- 3000 LEI T.E. SUBSOL-RADIOLOGIE- 3800 LEI Total costuri fara TVA: 6800 LEI

Număr anunț
DA26873407
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
CON-INSTAL ENGINEERING SRL (CUI 18110235)
Cod CPV
31214500-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat