Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire Comercială Cod produs U/M Cantitate P.U. Pret unitar 1. ABX LYSEBIO, 906013, Fl., Cantitate 2, P.U. 196.02 Lei 2. ABX Cleaner, 903010, Fl., Cantitate 2, P.U. 45 Lei 3. ABX Basolyse II, 906003, Fl., Cantitate 2, P.U. 225.03 Lei 4. ABX EOSINOFIX, 206010, Fl., Cantitate 3, P.U. 260 Lei 5. BFT DISFO SYSTEM 500, DB-OVKG03, pac, Cantitate 1, P.U. 630 Lei 6. ALT CP, A11A01627, KIT, Cantitate 2, P.U. 66 Lei 7. ALP CP, A11A01626, KIT, Cantitate 15, P.U. 29 Lei 8. AST /TGO CP, A11A01629, KIT, Cantitate 2, P.U. 66 Lei 9. ABX Diluent, 901020, FL, Cantitate 2 P.U. 454.28 Lei 10. Creatinina 120 CP, A11A01933, kit, Cantitate 5, P.U. 46 Lei 11. Bilirubina directa CP, A11A01635, kit, Cantitate 3, P.U. 34 Lei 12. Deproteinizer CP, A11A01754, KIT, Cantitate 4, P.U. 85 Lei 13. GGT CP, A11A01630, KIT, Cantitate 2, P.U. 96 Lei 14. HDL Direct CP, A11A01636, KIT, Cantitate 2, P.U. 720 Lei 15. Bilirubina totala CP, A11A01639, KIT, Cantitate 2, P.U. 45 Lei 16. IRON CP, A11A01637, KIT, Cantitate 2, P.U. 85 Lei TOTAL 6.513,66 Lei
- Număr anunț
- DA26849187
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.513,66 RON
- Valoare atribuită
- 6.513,66 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.