Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner yellow (galben) HP Q6002A (124A), pentru 2.000 de pagini, original (OEM). Consumabil destinat urmatoarelor tipuri de echipamente: HP Color LaserJet 1600, 2600n, 2605, 2605dn, 2605dtn, CM1015 MFP, CM1017 MFP.

Număr anunț
DA26864902
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Cultura Bacau (CUI 4278035)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210 RON
Valoare atribuită
1.210 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210 RON

din 1.210 RON estimat