Atribuită Cumpărare directă

bare fonta grafitat nodular GGG40, D60 = 114 Kg

Număr anunț
DA26816332
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44450000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.392,86 RON
Valoare atribuită
2.392,86 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.392,86 RON

din 2.392,86 RON estimat