Atribuită
Cumpărare directă
• Protectie in multiple straturi (4 straturi) • Eficiență a filtrului de cel puțin 95%; • Rezistenta la aerul poluat (PM 2.5) • Filtru de calitate medicală protejează împotriva particulelor dăunătoare • Design confortabil 3D si flexibil • Potrivita pentru adulti cat si pentru copii 56 seturi x 20 buc/set = 1120 bucati
- Număr anunț
- DA26835008
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVITAL RETAIL SRL (CUI 33446841)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.840 RON
- Valoare atribuită
- 7.840 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.