Atribuită Cumpărare directă

TEMED ELECTROPHORESIS REAGENT, 50ML/GLYCINE, ELECTROPHORESIS REAGENT/TRIZMA BASE REAGENT GRADE, 1KG/CHOLESTEROL, 1KG/URSOLIC ACID MINIMUM 90%/OLEANOLIC ACID, 100MG/Betulinic acid - 98% (HPLC), 25MG

Număr anunț
DA26847605
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
24315000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.439,41 RON
Valoare atribuită
5.439,41 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.439,41 RON

din 5.439,41 RON estimat