Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 500 ml 5 7 Hartie igienica Perfex 10 buc/set 25 5.7 Rezerva mop 250 gr 8 5.05 Sapun lichid 400ml Teo 10 5.78 Perie WC 3 4.81 Burete spalat vase 2 1.98 Prosoape rola 800 foi, 2 straturi 15 14 Glade gel 150g 10 5.35 Saci gunoi 35 l 20 4.2 Saci menajeri 60 l 20 4.8 Saci 240l 20 buc/rola 70 19.5 Odorizant toaleta Bref Blue Aktiv 10 5.3
- Număr anunț
- DA26816411
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.155,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.155,59 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.