Atribuită Cumpărare directă

COMBINEZON PROTECTIV CU GLUGA- CPG-T60

Număr anunț
DA26824551
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
TRIS COMPANY SRL (CUI 4506788)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat