Atribuită Cumpărare directă

10 3014029 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/2 32/40 8058/V40 BUC 10,00 9,00 75,63 14,37 20 2003459 RADIATOR OTEL 22K 600X1000 FERROLI BUC 6,00 243,00 1.225,21 232,79

Număr anunț
DA26814387
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300,84 RON
Valoare atribuită
1.300,84 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300,84 RON

din 1.300,84 RON estimat