Atribuită Cumpărare directă

TONER MINOLTA BIZHUB 283

Număr anunț
DA26814711
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,20 RON
Valoare atribuită
462,20 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,20 RON

din 462,20 RON estimat