Atribuită
Cumpărare directă
Produse electrocasnice: Telefon fix PANASONIC KX-TG1611FXH, DECT, negru - 3buc; Fierbator de apa Philips Viva Collection HD9351/91, 1.7l, 2200W -1buc; Dezumidificator de aer GORENJE D16M, 16l/zi, 350W, alb-negru - 1buc; Espressor automat DE LONGHI Magnifica S ECAM 23.260.B, 1.8l, 1450W, 15 bar, negru -1 buc
- Număr anunț
- DA26814507
- Autoritate contractantă
- R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32552110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.476,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.476,47 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.