Atribuită
Cumpărare directă
SET 4 ALBUME ARTA: 1. Album Sfanta Manastire Dionisiu. Fresca, album de arta bizantina 2. Sfanta Mare Manastire Vatopedi. Traditie-Istorie-Arta. Vol 1 si 2 3. Sfanta Mare Manastire Vatopedi. Icoane byzantine, de E.N. Tsigaridas, K. Loverdou-Tsigarida 4. Agios Dimitrios (Sfantul Dimitrie), Ed. Casa Aghiorita CORPUS CHRISTIANORUM SERIES LATINA( CCSL) 61 VOL.: CCSL 1 CCSL 2 CCSL 3 CCSL 3A CCSL 3B CCSL 3C CCSL 3D CCSL 3E CCSL 3F CCSL 4 CCSL 5 CCSL 8 CCSL 9 CCSL 9A + suppl. CCSL 14 CCSL 15 CCSL 19 CCSL 20 CCSL 20A CCSL 21 CCSL 22 CCSL 23 CCSL 24 CCSL 24A CCSL 24B CCSL 25 CCSL 25A CCSL 25B CCSL 27 CCSL 29 CCSL 31 CCSL 31A CCSL 31B CCSL 32 CCSL 33 CCSL 35 CCSL 36 CCSL 38 CCSL 39 CCSL 40 CCSL 41 CCSL 41Aa CCSL 41Ab CCSL 41Ba CCSL 41Bb CCSL 44 CCSL 44A CCSL 44B CCSL 46 CCSL 47 CCSL 48 CCSL 49 CCSL 50 CCSL 50A CCSL 57 CCSL 58A CCSL 58B CCSL 60 CCSL 61 CCSL 61A CCSL 61B PATROLOGIA GRAECA 135 VOLUMES: 1-5, 7-11, 13-16α, 16β, 16γ, 17-19, 22-24, 26, 28-31, 33-40, 42, 44-50, 55, 56, 59, 61, 64-68, 70, 71, 73-78, 80, 82-86α, 86β, 87α, 87β, 87γ, 88, 90-93, 96, 97-100, 105-112, 114-122, 125, 127-161 PACHET 20 CARTI LB.FRANCEZA - ED.CERF: VOL: SC 158 -604, SC 606-607. TOTAL 20 VOLUME
- Număr anunț
- DA26812490
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.416 RON
- Valoare atribuită
- 74.416 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.