Atribuită Cumpărare directă

TONER SKYPRINT/JUST HP Q5949X/Q7553X HARTIE A4 COPIATOR ABSOLUT 80G PIONEZE NICHELATE ACE GAMALIE SOLUTIE GEAMURI 1L BURETIERE CENTRUM FILE PLASTIC CRISTAL 100SET CAPSATOR KANGARO 25 COLI PERFORATOR KANGARO 30 COLI DEZINFECTANT MIINI CU GEL PROSOAPE NEVE 350 HARTIE IGIENICA FOARFECA CENTRUM 25CM SFOARA BUMBAC 100GR BURETIERA GEL AERO WETTY 20GR DOSAR SINA CARTON GOLD DOSAR SINA PLASTIC NOKI CORECTOR CREION TIPPEX 8ML SUPORT BIROU PLASTIC 4 COMPARTIMENTE HERLITZ OFFSET 60GR 70*100CM ACUMULATOR UPS NJOY 12V/7A BTVACGUOBTD2FCN GP07122F SAPUN PROTEX PIX SCHNEIDER K15 ALBASTRU MASCA MEDICINALA BANDA ADEZIVA 19*33 DISPENCER 19*33 CENTRUM + BANDA ELASTICE BANI 100 GR BURETIERA PLASTIC CN PLIC C4 SILICONIC DETERGENT DOSAR INCOPCIAT 1/1 CARTON GOLD SAPUN LICHID 500ML CU POMPITA THOMAS TONER EUROPRINT CF244A XL PLIC C6 SILICONIC PLIC C5 SILICONIC DOSAR INCOPCIAT 1/1 CARTON FILE PLASTIC SET AGRAFE 33MM HARTIE IGIENICA 3 STR 24 ROLE/BAX

Număr anunț
DA26812272
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.131,85 RON
Valoare atribuită
3.131,85 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.131,85 RON

din 3.131,85 RON estimat