Atribuită Cumpărare directă

Bacillus stearothermophilus (ATCC® 7953™)- sterilizare cu abur 121-134 C; log 6; Fiola cu mediu de cultura inclus; timp de procesare 24 h in incubator, fara a fi nevoie de conditii de laborator. Daca toti sporii au fost distrusi, culoarea va ramane neschimbata - mov. In caz contrar, culoarea se va schimba in galben. Prezinta indicator extern pentru confirmarea procesarii fiolei in cadrul procesului de sterilizare corespnzator. Valabilitate 24 luni de la data fabricatiei Fabricat in Argentina

Număr anunț
DA26808729
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
38341500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat