Atribuită Cumpărare directă

set burghie pt lemn 3-10 mm set 2 set burghie pt metal 2-8 mm set 2 dalta cu prindere SDS plus 20x250 mm buc 1 dalta cu prindere SDS plus 50x400 mm buc 1 dalta pt faianta cu prindere SDS plus 40x250 mm buc 1 spit cu prindere SDS plus cu autoascutire 250 mm buc 1 trafalet poliacrilic rola 18 cm Ø95 mm buc 5 tava zugravit pvc buc 15 trafalet poliacril cu gratar plastic buc 10 cuie constructii din otel 50 mm kg 5

Număr anunț
DA26818837
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,36 RON
Valoare atribuită
588,36 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,36 RON

din 588,36 RON estimat