Atribuită
Cumpărare directă
Sistem desktop PC All in One Lenovo V510z, procesor Intel Core i3-7100T, ecran 23" FHD (1920x1080), memorie 4 GB DDR4 2133 Mhz, HDD 1TB, Intel 630, mouse si tastatura Lenovo 1buc Laptop ASUS X509MA-EJ273RA 1buc 15.6-inch FHD (1920 x 1080) 16:9, Intel® Celeron® N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 4GB DDR4 SO-DIMM (maxim 8 GB) , 1TB SATA 5400RPM 2.5" HDD, porturi : 1x 3.5 mm Combo Audio Jack, 1x HDMI 1.4/, 2x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Sloturi : 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 , 1x STD 2.5” SATA HDDWi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1 Windows Pro Educational, ø4.0, 33W AC Adapter, Output: 19V DC, 1.75A, 33W, Input: 100-240V AC 50/60Hz universal, baterie 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 36.00 x 23.50 x 2.29 ~ 2.29 cm , 1,7 kg,culoare slate grey, Windows 10 Pro Educational , garantie 24 luni Multifunctional Xerox B215v_dni 1buc Imprimanta laser monocrom XEROX Phaser 3052 wireless 1buc HDD extern Seagate, 8TB, Backup Plus Hub, 3.5", USB3.0, negru 1buc Laptop ultraportabil Dell Latitude 3410 cu procesor Intel® Celeron™ 5205U 1.90 GHz, 14", Full HD, 4GB, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, Ubuntu, Grey 1buc Pix Pensan Tribal 6buc
- Număr anunț
- DA26808611
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.198,48 RON
- Valoare atribuită
- 8.198,48 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.