Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare in vederea devierii retelei publice de apa potabila, apa industriala si de canalizare (inclusiv colectarea si evacuarea apelor pluviale din zona reamenajata) necesare realizarii obiectivului de investitii „Accesibilizarea prin degajarea traficului a zonei comerciale Th. Pallady”. Va solicitam ca inainte de data limita de deliberare, respectiv 18.11.2020, sa transmiteti, la adresa de e-mail relatiipublice@primarie3.ro, propunerea tehnica si formularele atasate la sectiunea Documente.
- Număr anunț
- DA26817500
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL (CUI 15078016)
- Cod CPV
- 71340000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.400 RON
- Valoare atribuită
- 97.400 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.